IMG-LOGO

Рибпатрульні Держрибагентства виявили на водоймах порушення з мільйонними збитками

Із закінченням нерестової заборони на більшості водойм України та початком рибальського сезону збільшилися й апетити любителів незаконної риболовлі.

Та їх сподівання на зменшення пильності рибоохоронців, які продовжують 24/7 патрулювати водойми й викривати порушення правил рибальства, марні.

До вашої уваги найрезонансніші випадки браконьєрства, зафіксовані за останні дні:

- Харківським рибпатрулем виявлено порушника, який на ставку у Лозівському районі ятерами-раколовками масово знищував водні біоресурси – виловив понад тисячу раків і завдав збитків рибним запасам на майже 3,5 млн грн;

- Миколаївськими рибоохоронцями спільно з громадськістю на р. Мертвовод задокументовано осіб, які браконьєрили 4 сітками: рибні мародери завдали понад 1 млн грн збитків. Водночас в акваторії р. Південний Буг спільно з поліцією викрито інших зловмисників, які добували раків під час заборони на їх вилов. Збитки – 653 тис. грн збитків;

- Полтавським рибпатрулем спільно з поліцією виявлено громадянина, який займався браконьєрством на Кам’янському водосховищі: йому доведеться сплатити 139 тис. грн збитків.

Закликаємо рибалок відповідально і ощадливо ставитися до водних біоресурсів задля збереження та поповнення їх запасів у наших водоймах.