IMG-LOGO

Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа

Тиск повітря — важливий фактор, який слід враховувати, коли плануєте поїхати на риболовлю коропа. Тиск повітря в кінцевому підсумку вплине на рівень кисню у воді. Для нормально кльову коропа, у тому числі для пошуку їжі, потрібен кисень. Якщо рівень кисню у воді низький, короп, як правило, стає млявим і лінивим, схоже, що вони не можуть отримати достатньо енергії для харчування. Високий тиск зазвичай означає теплий період, який не замінює достатньо кисню, який споживають риби, рослини тощо. Низький тиск часто означає вітер і дощ, які насичують воду киснем. Тому набагато краще ловити коропа в дні, коли тиск повітря низький. Я завжди намагатимусь йти на рибалку, коли тиск падає, навіть якщо це означає рибалку під час сильного дощу. Вважається, що варто бути трохи холодним і мокрим, якщо це означає більше шансів зловити більшого коропа. Шукайте значення тиску повітря нижче 1000 МБ, оскільки це вважається низьким тиском. Показання вище 1010 МБ вважаються високим тиском повітря.

 

Тиск повітря в кінцевому підсумку вплине на глибину, на якій перебуватиме короп. Одного разу я чув, як відомий рибалка на коропа стверджував, що, як правило, під високим тиском короп, як правило, знаходиться вище у воді і низько на дні в періоди низького тиску. Це цікавий момент, оскільки він дає нам загальне уявлення про місце розташування, зазвичай ми намагаємося визначити місце розташування коропа, перш ніж вибрати кілок, але багато рибалок коропа не замислюються про те, на якій глибині може затриматися короп. Я бачив купу коропів, які використовують донні приманки в спекотний літній день, коли тиск дуже високий, і тоді дивуюсь, чому вони не ловлять. Під час поштовху вони можуть використовувати одне вудилище для поверхневих приманок. У цій ситуації я вважаю, що кращою тактикою можуть бути два вудилища на зигових установках на різній глибині і останнє на поверхні. Якщо ми зможемо зрозуміти, чому короп розташовується в різних областях, ми зможемо адаптувати нашу тактику, щоб досягти кращого показника вилову.

 

Нові статті з цього розділу

Выбираем прикормку для рыбы
Выбираем прикормку для рыбы

Как показывает опыт, ловить рыбу можно хоть на голый крючок, привязанный к леске. Но если вы хотите повысить ваши шансы поймать что-то приличное, придётся идти на различные хитрости.

Читати далі
Вплив напрямку вітру
Вплив напрямку вітру

Напрямок вітру безпосередньо впливає на харчові звички коропа. Рибалки знають, що поживні речовини у воді змінюють напрямок, щоб відповідати напрямку приземного вітру.

Читати далі
Як температура води впливає на кльов коропа
Як температура води впливає на кльов коропа

Одним з найбільших факторів, які впливають на харчування коропа, є температура води. Оптимальна температура води для годування становить близько семи градусів за Цельсієм. 

Читати далі
Вплив вітру на кльов коропа.
Вплив вітру на кльов коропа.

Одним з ефектів погоди, про який вже знають багато рибалок коропа, є вітер. Напрямок вітру може мати великий вплив на те, де ловити коропа, який кілок вибрати, а іноді і на якій відстані ловити.

Читати далі
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа

Тиск повітря — важливий фактор, який слід враховувати, коли плануєте поїхати на риболовлю коропа. Тиск повітря в кінцевому підсумку вплине на рівень кисню у воді.

Читати далі