IMG-LOGO

Вплив вітру на кльов коропа.

Одним з ефектів погоди, про який вже знають багато рибалок коропа, є вітер. Напрямок вітру може мати великий вплив на те, де ловити коропа, який кілок вибрати, а іноді і на якій відстані ловити. Ви часто чуєте, що західний або південно-західний вітер є ідеальним вітром для риболовлі. Південно-західний вітер часто приносить тепле повітря, що покращує живлення коропа. Північний або східний вітер, як правило, приносить холодне повітря.

Також важлива сила вітру. До певної міри, чим сильніше дме вітер, тим краще харчується короп. Чим сильніший вітер, тим більше продуктів харчування буде виштовхувати в напрямку вітру течією. Це одна з причин, чому риболовля з вітром у обличчя може бути продуктивнішою. Було зазначено, що підводна течія перенесе зважені частинки їжі назад у зворотному напрямку. Однак я відчуваю, що це лише змусить його трохи повернутися назад. Багато об’єктів в озері, таких як бур’яни, гравійні бруски, різна глибина тощо, допоможуть утримати продукти харчування від подорожі назад з підводним потоком.

Колись я також прочитав, що з навітряного берега сильний вітер може відштовхнути шар термоклину далі до дна. Оскільки короп часто слідує за теплими шарами води, сильний вітер допомагає підштовхнути більше коропа на дно і, отже, ближче до приманки рибалки.

Нові статті з цього розділу

Вплив напрямку вітру
Вплив напрямку вітру

Напрямок вітру безпосередньо впливає на харчові звички коропа. Рибалки знають, що поживні речовини у воді змінюють напрямок, щоб відповідати напрямку приземного вітру.

Читати далі
Як температура води впливає на кльов коропа
Як температура води впливає на кльов коропа

Одним з найбільших факторів, які впливають на харчування коропа, є температура води. Оптимальна температура води для годування становить близько семи градусів за Цельсієм. 

Читати далі
Вплив вітру на кльов коропа.
Вплив вітру на кльов коропа.

Одним з ефектів погоди, про який вже знають багато рибалок коропа, є вітер. Напрямок вітру може мати великий вплив на те, де ловити коропа, який кілок вибрати, а іноді і на якій відстані ловити.

Читати далі
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа

Тиск повітря — важливий фактор, який слід враховувати, коли плануєте поїхати на риболовлю коропа. Тиск повітря в кінцевому підсумку вплине на рівень кисню у воді.

Читати далі