IMG-LOGO

Вплив напрямку вітру

Напрямок вітру безпосередньо впливає на харчові звички коропа. Рибалки знають, що поживні речовини у воді змінюють напрямок, щоб відповідати напрямку приземного вітру. Короп слідкує за поживними речовинами, тому що може відчувати смак і запах предметів у воді. Вони мають дуже чутливу нюхову систему, яка дозволяє їм відчувати будь-яку розчинену у воді речовину та визначити, чи є вона хорошим джерелом їжі. Крім того, оболонка ротової порожнини коропа містить чутливі до хімічних речовин клітини, які дозволяють йому визначити, корисна чи погана їжа. Коли вода, що рухається вітром, потрапляє на берегову лінію, підводна течія підіймає їжу з дна, залучаючи рибу. Коли їжі стане мало, короп відійде далі від берега і поступово розійдеться по озеру на нові ділянки. Зміна вітру на новий напрямок спонукає рибу знову рухатися до навітряного берега.

Було також припущено, що вітер дме на волосінь рибалки і посилає вібрації вниз, що притягує рибу до приманки. Коли риба бере приманку, вона відчуває вібрації і біжить з волосінню. Коли вітер перестає дути, клювання не припиняється, а бігає. Коли вітер підніметься, невдовзі слідують пробіги.

Нові статті з цього розділу

Вплив напрямку вітру
Вплив напрямку вітру

Напрямок вітру безпосередньо впливає на харчові звички коропа. Рибалки знають, що поживні речовини у воді змінюють напрямок, щоб відповідати напрямку приземного вітру.

Читати далі
Як температура води впливає на кльов коропа
Як температура води впливає на кльов коропа

Одним з найбільших факторів, які впливають на харчування коропа, є температура води. Оптимальна температура води для годування становить близько семи градусів за Цельсієм. 

Читати далі
Вплив вітру на кльов коропа.
Вплив вітру на кльов коропа.

Одним з ефектів погоди, про який вже знають багато рибалок коропа, є вітер. Напрямок вітру може мати великий вплив на те, де ловити коропа, який кілок вибрати, а іноді і на якій відстані ловити.

Читати далі
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа

Тиск повітря — важливий фактор, який слід враховувати, коли плануєте поїхати на риболовлю коропа. Тиск повітря в кінцевому підсумку вплине на рівень кисню у воді.

Читати далі