IMG-LOGO

Як температура води впливає на кльов коропа

Я думаю, що одним з найбільших факторів, які впливають на харчування коропа, є тепло води. Оптимальна температура води для годування становить близько семи градусів за Цельсієм. Чим більше температура води опускається нижче цього рівня, тим більше вони мають тенденцію сповільнюватися і вважають за краще зміщуватися в теплих районах або в будь-яких теплових шарах, присутніх у воді. Тому розташування коропа, мабуть, є найважливішою частиною при лові коропа в холодну пору року.

Температура повітря та води матиме значний вплив на розташування та можливе харчування коропа. Температура повітря в кінцевому підсумку вплине на температуру води, тому з цієї причини вони певною мірою пов’язані і можуть впливати на поведінку коропа. Якщо погода раптово похолодає, це не обов’язково означає, що температура води відразу впаде. Температура повітря часто повинна стабілізуватися і залишатися холодною протягом кількох днів, щоб перенести її на всю глибину води. Отже, чим глибше озеро, тим більше часу потрібно для зміни температури води.

Коропи люблять бути теплими, тому вони зазвичай шукають теплі теплі шари озера. Термічні шари будуть присутні в більшості озер, особливо в глибших озерах з великим об’ємом води. Глибина цих теплових шарів також буде змінюватися в залежності від глибини води та температури повітря. Мілководні басейни можуть бути позбавлені термального шару, але якщо на них потрапляють прямі сонячні промені, вони прогріються набагато швидше, ніж інші частини озера. Тому в холодні зими ранкові коропи часто прямують на мілководдя, де потрапляють прямі сонячні промені, навіть якщо в озері є теплі шари.

Нові статті з цього розділу

Вплив напрямку вітру
Вплив напрямку вітру

Напрямок вітру безпосередньо впливає на харчові звички коропа. Рибалки знають, що поживні речовини у воді змінюють напрямок, щоб відповідати напрямку приземного вітру.

Читати далі
Як температура води впливає на кльов коропа
Як температура води впливає на кльов коропа

Одним з найбільших факторів, які впливають на харчування коропа, є температура води. Оптимальна температура води для годування становить близько семи градусів за Цельсієм. 

Читати далі
Вплив вітру на кльов коропа.
Вплив вітру на кльов коропа.

Одним з ефектів погоди, про який вже знають багато рибалок коропа, є вітер. Напрямок вітру може мати великий вплив на те, де ловити коропа, який кілок вибрати, а іноді і на якій відстані ловити.

Читати далі
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа
Як атмосферний тиск впливає на лювлю коропа

Тиск повітря — важливий фактор, який слід враховувати, коли плануєте поїхати на риболовлю коропа. Тиск повітря в кінцевому підсумку вплине на рівень кисню у воді.

Читати далі