IMG-LOGO

Актуальна інформація про платну рибалку в Київ.


Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше
Білі Камені

Найкраще місце для риболовлі та відпочинку - "Центр сімейної риболовлі Біле каміння" Чекаємо на всіх на рибалку!

Детальніше
ГО "Біличанський рибалка" Нагульний став N3 Інституту рибного господарства / Святошинське озеро

Святошинське озеро належить громадській організації "Біличанський рибалка". Озеро охороняється. Риболовля на водоймі відкривається ранньою весною і дозволяється після придбання тимчасового членського квитка. Площа цього ставу близько 1300 на 520 м, а от глибина – не більше двох з половиною метрів. В цьому озері водиться короп, карась, амур і сом.

Детальніше
озеро Єрик / Київрибгосп

Приватне, зариблене озеро розташоване за 3,5 кілометри від метро “Видубичі”. Глибина озера коливається від 1 метра (на мілині) до 9-10 метрів у ямах. Основний мешканець озера - короп, вагою від 0,5 кг і до надзвичайно великих розмірів (звісно, ​​якщо вірити охоронцям). Але те, що короп по 2,5-3 кг є це точно.

Детальніше
Озеро Корольок

Ласкаво просимо всіх любителів рибалки та відпочинку на природі.

Детальніше
Фартова рибалка

У нас Ви зможете зловити рибу елітних сортів: справжню форель, осетра, веслоноса, стерлядь, білугу, а також коропа, карася білого амура, сома, судака та товстолоба.

Детальніше