IMG-LOGO

ГО "Біличанський рибалка" Нагульний став N3 Інституту рибного господарства / Святошинське озеро, Київ, Київська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про ГО "Біличанський рибалка" Нагульний став N3 Інституту рибного господарства / Святошинське озеро.

Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .Опис


Святошинське озеро належить громадській організації "Біличанський рибалка". Озеро охороняється. Риболовля на водоймі відкривається ранньою весною і дозволяється після придбання тимчасового членського квитка.

Вартість членського квитка на 1 день - 200 грн./чол. (150 грн./чол. для пільгової категорії людей), на добу - 300 грн./чол. (250 грн./чол. для пільгової категорії). Оформлюється як вступ до ГО БР на один день/добу і дає право рибалити на водоймі протягом одного світлового дня, або протягом доби.

Вартість членського квитка на 1 рік - 2000 грн./чол. (1500 грн./чол. для пільгової категорії людей). Оформлюється як вступ в ГО БР на один рік і дає право рибалити на водоймі протягом року з грудня по грудень. При вступі в ГО БР на рік, видається членське посвідчення.

Всі кошти спрямовуються на придбання зарибка, а також на благоустрій і охорону озера.

Нічна рибалка дозволяється тільки з боку житлового масиву з певною доплатою.

Ліміти на вилов риби та дозволені для риболовлі засоби лову повністю регулюються відповідно до правил любительської і спортивної риболовлі в Україні.


Адреса та контактна інформація про ГО "Біличанський рибалка" Нагульний став N3 Інституту рибного господарства / Святошинське озеро в Київ, Київська область.
Прокласти маршрут

Додаткові послуги

ВартістьОбговорення, питання по ГО "Біличанський рибалка" Нагульний став N3 Інституту рибного господарства / Святошинське озеро


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Інші водойми в Київській області


FISHING & PARK

Цей ставок створений для риболовів, які впевнені в собі! Екземпляри, які мешкають у водоймі, сягають більше 8-ми кілограмів, а найскладнішими є умови виважування.

Детальніше
GoldFishClub

Якщо Ви бажаєте отримати справжнє задоволення від риболовлі та приємного заміського відпочинку в мальовничому місці, запрошуємо Вас стати членом Риболовного клубу «ГолдФішКлаб»

Детальніше
Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше
Selfish Club

Selfish Club — це максимальна близькість до природи, що бездоганно поєднується з високим комфортом. Це теплий мінімалізм і зручна функціональність. Це абсолютний спокій і відчуття домашнього затишку. Це можливість бути тут і зараз.

Детальніше