IMG-LOGO

озеро Єрик / Київрибгосп, Київ, Київська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про озеро Єрик / Київрибгосп.

Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .Опис


Приватне, зариблене озеро розташоване за 3,5 кілометри від метро “Видубичі”. Глибина озера коливається від 1 метра (на мілині) до 9-10 метрів у ямах. Основний мешканець озера - короп, вагою від 0,5 кг і до надзвичайно великих розмірів (звісно, ​​якщо вірити охоронцям). Але те, що короп по 2,5-3 кг є це точно. Також в озері є карась, білий омур, товстолобий і окунь (про іншу рибу інформації не маю, але не виключаю, що в озері більше різної риби).
Озеро повністю огороджено, є 2 в'їзди. До озера з усіх боків зручний підхід, для риболовлі обладнані пронумеровані вимостки. Так само для зручності зроблені альтанки, так що можна не тільки порибалити, але й відпочити сім'єю, або випити по 50 крапель. Хоча, якщо буде добрий клювання, то буде не до пляшки.

Що стосується самої риболовлі – буває по-різному. Звичайно, може не пощастити, але в основному рибалка вдається і з порожніми руками ще ніколи не повернувся. Рибу періодично додають в озеро. В середньому 1 раз на місяць. Відразу після запуску риби – риболовля особливо гарна.

Умови риболовлі:

  • Вартість риболовлі - 150 грн з рибалки за світловий день (зараз з 5:00 до 20:00). Рибалка тільки з берега, як писалося вище – з невеликих вимосток. Рибалки вночі немає.
  • Норма вилову – 7 кг на рибалки. Якщо виловили більше – доплата по 25 грн за кожен кілограм риби понад норму. Рибу зважують під час виїзду з озера.
  • Оснащення - дозволяється по 4 вудки на рибалки. Заборонено браконьєрські методи лову риби.

Адреса та контактна інформація про озеро Єрик / Київрибгосп в Київ, Київська область.

Прокласти маршрут

Додаткові послуги


Обговорення, питання по озеро Єрик / Київрибгосп


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Інші водойми в Київській області


FISHING & PARK

Цей ставок створений для риболовів, які впевнені в собі! Екземпляри, які мешкають у водоймі, сягають більше 8-ми кілограмів, а найскладнішими є умови виважування.

Детальніше
GoldFishClub

Якщо Ви бажаєте отримати справжнє задоволення від риболовлі та приємного заміського відпочинку в мальовничому місці, запрошуємо Вас стати членом Риболовного клубу «ГолдФішКлаб»

Детальніше
Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше
Selfish Club

Selfish Club — це максимальна близькість до природи, що бездоганно поєднується з високим комфортом. Це теплий мінімалізм і зручна функціональність. Це абсолютний спокій і відчуття домашнього затишку. Це можливість бути тут і зараз.

Детальніше