IMG-LOGO

Озеро Підкова, Carp Lake Pidkova, Довбиші, Житомирська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про Озеро Підкова, Carp Lake Pidkova.

Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .
Опис


Рибалка на спортивному озері Підкова в Житомирській області – це одна з найкращих ідей відпочинку на вихідних! Навколо гарна природа, створені всі умови для риболовлі та відпочинку. А головне, що вам не потрібно далеко їхати за відпочинком в іншу область і витрачати багато часу, бензину на те, щоб дістатися водойми.

Озеро Підкова знаходиться у Житомирській обл., Чуднівський р-н., с. Довбиші. У 2014 році запроваджено заборону на вилов риби вагою понад 4 кг., а з 2017 року в даній водоймі дозволено лише спортивну рибалку, за принципом “зловив - відпусти”. Для рибалок облаштовано 20 секторів, з яких 18 обладнано спеціальними висотками.

Дуже гарне місце для риболовлі та відпочинку, чисто, орендар Саша дуже ретельно ставиться до умов перебування відпочиваючих та рибалок.

Вимосток немає, але весь берег не високий 10-50 см, зручно розташовуватися майже з усіх боків (за винятком греблі, яка є і трасою, висота берега пристойна та й заросла деревами). Під'їзди є до всіх місць лову (у разі дуже сильної зливи можливі проблеми з виїздом. На півострів (у підкову) в'їзд з боку Довбиші.

Особливості риболовлі на озері Підкова:

Нічний лов дозволено

Обмеження з вилову: 1. Короп, амур до 1 кг та більше 5 кг випускається; 2. Карась без норми; 3. Норма вилову 5 кг/добу. Присутня риба:

1. Короп 1-9 кг.;

2. Амур 1-10 кг;

3. Щука 1-7 кг;

4. Товстолоб 1-10 кг.;


Адреса та контактна інформація про Озеро Підкова, Carp Lake Pidkova в Довбиші, Житомирська область.


Прокласти маршрут

Обговорення, питання по Озеро Підкова, Carp Lake Pidkova


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Інші водойми в Житомирській області


База відпочинку «Relax Club»

Це захоплююче розвага для любителів спокійного відпочинку на природі. Клубні озера багаті на різні види риб - тут водяться карасі, лящі, соми, щуки, амури і раки. Великий улов гарантований навіть для початківця рибалки, який зможе порадувати своїх рідних і близьких відмінним вечерею!

Детальніше
База відпочинку «Кримок»

Пропонуємо насолодитися пейзажами нашої мальовничої бази відпочинку "Кримок".

Детальніше
Озеро Плитниця

Озеро Плитниця утворилося за рішенням місцевого голови колгоспу ще в далекому 1972 році. Розташоване на півночі Українського кристалічного щита, (Словечансько-овруцький кряж), практично на кордоні України і Білорусі біля села Кошечки Овруцького району Житомирської області.

Детальніше
Царів Хутір

Мальовниче плесо -відмінні угіддя для різних сезонів і способів спортивної риболовлі. Тут водиться різна риба – щука, судак, великий короп, білий амур, товстолобик, веслоніс, окунь, плотва, червонопірка, карась і лин. І спінінгісти, і коропятники, і зимові рибалки зможуть відвести душу на просторах озера Царів Хутір.

Детальніше