IMG-LOGO

Озеро Плитниця, Kошечки, Житомирська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про Озеро Плитниця.

Всі відгуки про Озеро Плитниця
Для того, що залишити відгук, потрібно ввійти або зареєструватися .
Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .Опис


Озеро Плитниця утворилося за рішенням місцевого голови колгоспу ще в далекому 1972 році. Розташоване на півночі Українського кристалічного щита, (Словечансько-овруцький кряж), практично на кордоні України і Білорусі біля села Кошечки Овруцького району Житомирської області.

Озеро має такі характеристики:

– Розмір 6 га,

– глибини 2,5 – 4.0 м.,

– ширина 120-170 м.,

– довжина близько 450 м.

Дно піщане, мулисте з перепадами, присутні пні і корчі. Вода проточна джерельна і прибуває з лісових джерел. Навколо озера сосновий ліс. Озеро не спускається.

Присутній місцевий трофейний короп, сазан і білий амур, що не може не приваблювати справжніх мисливців за диким монстром. 

Крім цього озеро регулярно зариблюється зарибком, а також з 2014 року було запущено більше 300-та осіб трофейного коропа, сазана і білого амура вагою від 8 до 22 кг.

Для риболовлі обладнані 7 секторів, в секторі є вимостка, альтанка, лавочка, мангал і місце для багаття. В одному секторі може розміститися двоє рибалок з друзями. У кожен сектор можна під’їхати на автомобілі. Поруч біля озера є джерельна вода, а також піші прогулянки за грибами та ягодами.


Адреса та контактна інформація про Озеро Плитниця в Kошечки, Житомирська область.
Прокласти маршрут

Додаткові послуги


Обговорення, питання по Озеро Плитниця


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Інші водойми в Житомирській області


База відпочинку «Relax Club»

Це захоплююче розвага для любителів спокійного відпочинку на природі. Клубні озера багаті на різні види риб - тут водяться карасі, лящі, соми, щуки, амури і раки. Великий улов гарантований навіть для початківця рибалки, який зможе порадувати своїх рідних і близьких відмінним вечерею!

Детальніше
База відпочинку «Кримок»

Пропонуємо насолодитися пейзажами нашої мальовничої бази відпочинку "Кримок".

Детальніше
Озеро Підкова, Carp Lake Pidkova

Рибалка на спортивному озері Підкова в Житомирській області – це одна з найкращих ідей відпочинку на вихідних! Навколо гарна природа, створені всі умови для риболовлі та відпочинку. А головне, що вам не потрібно далеко їхати за відпочинком в іншу область і витрачати багато часу, бензину на те, щоб дістатися водойми.

Детальніше
Царів Хутір

Мальовниче плесо -відмінні угіддя для різних сезонів і способів спортивної риболовлі. Тут водиться різна риба – щука, судак, великий короп, білий амур, товстолобик, веслоніс, окунь, плотва, червонопірка, карась і лин. І спінінгісти, і коропятники, і зимові рибалки зможуть відвести душу на просторах озера Царів Хутір.

Детальніше