IMG-LOGO

Царів Хутір, Царівка, Житомирська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про Царів Хутір.

Всі відгуки про Царів Хутір
Для того, що залишити відгук, потрібно ввійти або зареєструватися .
Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .Опис


Мальовниче плесо -відмінні угіддя для різних сезонів і способів спортивної риболовлі. Тут водиться різна риба – щука, судак, великий короп, білий амур, товстолобик, веслоніс, окунь, плотва, червонопірка, карась і лин. І спінінгісти, і коропятники, і зимові рибалки зможуть відвести душу на просторах озера Царів Хутір.

Замовлення помостів, номерів, альтанок, інвентарю за телефоном 095 125 22 02

Для спортивної риболовлі надаються 16 помостів.

Риболовля на водоймі здійснюється за принципом ВПІЙМАВ-ВІДПУСТИ

 

Найменування Примітка ПН
ЧТ
ПТ
НД
Святкові
дні
Риболовля на основній водоймі Риболовля на водоймі здійснюється за принципом ВПІЙМАВ-ВІДПУСТИ 650 650 700
Риболовля на основній водоймі на
хижака
У вартість квитка включена загальна вага спійманої риби 2 кг.(ЩУКА,СУДАК.) 650 650 700
Риболовля на окремій водоймі риброзплідника на хижака У вартість квитка включена загальна вага спійманої риби 2 кг.(ЩУКА,СУДАК.) 650 650 700
Риболовля “Чернець” і русло річки На території риброзплідників ЗАБОРОНЕНО (зариблено мальком) 0 0 0
Риболовля на коропа і карася з 6:00 до 20:00 Риболовля на коропа і карася у риброзпліднику №2 дозволена тільки на плавкові вудилища.У вартість квитка риба не входить.В нічний час риболовля не здійснюється. 250 250 250
Риболовля на коропа і карася з 6:00 до 20:00 Риболовля на коропа і карася у риброзпліднику №3 дозволена тільки на плавкові вудилища.У вартість квитка риба не входить.В нічний час риболовля не здійснюється. 250 250 250
Ціна у риброзпліднику №2 и №3 Короп за 1кг. 140 140 140
  Карась 1 кг. 70 70 70
Доплата за рибу на основній водоймі Доплата за рибу (щука, карась), виловлену понад включеної у вартість квитка (за 1 кг). 180 180 180

 

На території комплексу “Царів Хутір” розташовано 16 секторів (дерев’яних помостів), обладнаних для рибної ловлі.Риболовля на водоймі здійснюється за попереднім бронюванням сектора.Риболовля на водоймі відкрита цілодобово, винятком можуть бути проведення санітарно-профілактичних робіт, а також проведення змагань.

Про дані заходи адміністрація обов’язково проінформує Вас на сайті tsariv-hutir.com.ua, або при замовленні риболовлі Вас проінформує адміністратор по телефону 095-125-22-02.
Загальні правила риболовлі та поведінки на водоймі в комплексі “Царів Хутір”.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА РИБОЛОВЛІ ТА ПОВЕДІНКИ НА ВОДОЙМІ “ЦАРІВ ХУТІР”

1.При прибутті на водойму відвідувач зобов’язаний оформити в’їзний квиток, де зазначено П.І.Б.,
№ авто, кількість людей, номер сектора і оплатити риболовлю відповідно до тарифів, при цьому залишити документ, що підтверджує особу відвідувача.
2.Підписатися в журналі для відвідувачів про ознайомлення з діючими Правилами водойми.
3.Риболовля здійснюється тільки зі спеціально обладнаного помосту.
4.Дозволяється використовувати не більше 4-х (чотирьох) коропових або фідерних вудилищ на одному помості.
На одному помості може знаходиться не більше 2-х (двох) риболовів.
5.Риболовля на водоймі здійснюється за принципом ВПІЙМАВ-ВІДПУСТИВ.
6.Дозволяється використовувати тільки моно волосінь, монтажі, що забезпечують в разі обриву можливість рибі звільнитися від оснащення (безпечний монтаж), з одним гачком.
Використання шнурів в якості основного матеріалу суворо забороняється.
7.Монтаж, який можуть покалічити рибу (супутники, макушатники, пружини і т.д.) СУВОРО ЗАБОРОНЕНІ.
8.Адміністрація водойми має право перевіряти кількість гачків, вид снасті на яке здійснюється ловля.
9.використовувати для з’єднання основної жилки з іншими монтажами застібок, карабінів, вертлюгів будь-якого типу СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
10.Зважування риби здійснюється тільки професійним підхопленням з м’якою сіткою.Використання інших видів підхоплення СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
11.Всы дії з рибою на помості, обов’язково повинні відбуватися на короповому маті.У кожного рибалки він повинен бути в наявності.Якщо ж його немає, можна взяти в оренду у адміністратора.
12.Виловлена риба має бути випущена у водойму протягом 5 хвилин після її упіймання.Зберігання риби СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
13.Переміщення риби до води після упіймання здійснюється тільки на маті або в спеціальних мішках для зважування.Переміщення риби на руках СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
14.Дозволяється підгодовувати точки лову будь-якими засобами годування без порушення екології водойми.
15.З одним рибалкою в секторі (дерев’яному помості) можуть безкоштовно знаходиться члени його сім’ї (дружина і діти до 14 років) .Члени сім’ї можуть брати участь в процесі вилову, при цьому повинні дотримуватися цих правил вилову (кількість і види снастей на секторі), а також не заважати іншим рибалкам.
16.Вїзд гостей і відвідувачів рибалки дозволений тільки за погодженням з адміністрацією водойми.
Лов риби гостям СУВОРО ЗАБОРОНЕНО.
17.Риболов зобов’язаний звільнити сектор протягом 30 хвилин після закінчення розрахункового періоду, в іншому випадку, адміністрація має право вимагати оплату наступного розрахункового періоду у повному обсязі.
18.При риболовлі на хижака, кожен рибалка обов’язково повинен мати рибальський екстрактор, зевник і підсак.При необхідності, інвентар можна орендувати у адміністратора.
19.Після риболовлі відвідувач зобов’язаний надати транспортний засіб для огляду охорони водойми.Після чого документ йому буде повернено.
20.На території комплексу ЗАБОРОНЕНО:
розводити багаття на грунті і траві (тільки в мангалі і спеціально відведених місцях), надмірне вживання спиртних напоїв, галасувати, співати, голосно вмикати музику, сигналити, купатися в секторах лову риби і в водоймі, порушувати загальноприйняті морально-етичні норми і правила поведінки, випливати на будь-яких плав засобах, без узгодження з адміністрацією водойми, світити фарами і іншими яскравими світловими приладами на воду, кидати недопалки на землю, мийка та прибирання транспортних засобів.
21.Заборонено завозити на територію водойми і вигулювати, а також купати собак сторожових, бійцівських і мисливських порід.

22. У разі пошкодження майна водойми, відвідувач зобов’язаний відшкодувати вартість нанесеного збитку.
23.Риболови, а також відвідувачі (гості) несуть персональну відповідальність за дотримання норм техніки безпеки, санітарних і протипожежних норм, а також за безпеку своїх дітей, онуків, збереження речей, залишених без нагляду або пошкодження майна рибалок і відвідувачів.

ШТРАФНІ САНКЦІЇ:

-за омертвіння риби або навмисне нанесення ушкоджень штраф у розмірі-300 гривень за 1 кілограм.
-відмова здачі сектора в належній чистоті -штраф 200 гривень.
-адміністрація водойми, має право відмовити рибалці, (команді) в риболовлі, без пояснення будь-яких причин.
-адміністрація водойми має право видалити користувача (команду) будь-якого звання і рангу, з водойми за будь-які порушення діючих ПРАВИЛ без відшкодування вартості невикористаного часу перебування на водоймі.
-за злісне порушення діючих правил, адміністрація водойми залишає за собою право занести порушника в чорний список в односторонньому порядку.
-адміністрація залишає за собою право коригування правил поведінки і вартість послуг в комплексі Царів Хутір, в односторонньому порядку.


Адреса та контактна інформація про Царів Хутір в Царівка, Житомирська область.Прокласти маршрут

Додаткові послуги


Обговорення, питання по Царів Хутір


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Інші водойми в Житомирській області


База відпочинку «Relax Club»

Це захоплююче розвага для любителів спокійного відпочинку на природі. Клубні озера багаті на різні види риб - тут водяться карасі, лящі, соми, щуки, амури і раки. Великий улов гарантований навіть для початківця рибалки, який зможе порадувати своїх рідних і близьких відмінним вечерею!

Детальніше
База відпочинку «Кримок»

Пропонуємо насолодитися пейзажами нашої мальовничої бази відпочинку "Кримок".

Детальніше
Озеро Підкова, Carp Lake Pidkova
Рибалка на спортивному озері Підкова в Житомирській області – це одна з найкращих ідей відпочинку на вихідних! Навколо гарна природа, створені всі умови для риболовлі та відпочинку. А головне, що вам не потрібно далеко їхати за відпочинком в іншу область і витрачати багато часу, бензину на те, щоб дістатися водойми.
Детальніше
Озеро Плитниця

Озеро Плитниця утворилося за рішенням місцевого голови колгоспу ще в далекому 1972 році. Розташоване на півночі Українського кристалічного щита, (Словечансько-овруцький кряж), практично на кордоні України і Білорусі біля села Кошечки Овруцького району Житомирської області.

Детальніше