IMG-LOGO

Selfish Club, Кийлів, Київська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про Selfish Club.

Всі відгуки про Selfish Club
Для того, що залишити відгук, потрібно ввійти або зареєструватися .
Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .
Опис


Риболовля — це і спорт, і медитація, і змагання. Це можливість провести день поруч з сім'єю або в приємній самотності.

Риболовля. Для когось це велика пристрасть і серйозне захоплення, а комусь може здатися нудним заняттям. Нам вдається змінити думку других і тільки зміцнити любов перших.

Для якісної організації риболовлі в Selfish Club ми придбали парк новітніх катерів, серед яких Buster, Lund і Finval, встановили найпрогресивніше обладнання, побудували спеціальні альтанки та зарибили озера на території клубу осетром, фореллю, щукою, стерляддю та іншою рибою. Крім того, розташування клубу на березі Дніпра дозволяє гостям спробувати й річкову риболовлю. А це абсолютно винятковий досвід. 

Також ми зібрали команду кращих професійних риболовних гідів, що пробудить у вас любов до світу сучасної риболовлі, адже для них — це справа всього життя!

І ще одна приємна можливість. Після завершення риболовлі наші кухарі в ресторані клубу приготують улов улюбленим для вас способом: на грилі, в коптильні на фруктовій тирсі, запечуть в солі в печі, на сковороді та навіть зварять юшку. Така вечеря стане дуже приємним завершенням дня.

Чекаємо на вас на рибалці в нашому клубі, а також бажаємо кожному зловити свій трофей!

Риболовля на озерах

Selfish Club — ідеальне місце для занурення у світ сучасної рибної ловлі. Риболовля в клубних озерах гарантує улов навіть тому, хто вперше бере в руки вудку. Досвідчені ж рибалки зможуть значно урізноманітнити свій професійний досвід або зловити заповітний трофей.

Всього в наших озерах і каналах водиться понад 16 видів риб. У Дзеркальному озері ви зможете зловити коропа, щуку, окуня, судака, ляща й білого амура. А в осетрових — білугу, севрюгу, осетра, стерлядь, платинову стерлядь і платинового бестера. Ще одна особливість нашого клубу — це можливість відчути яскраві емоції від трофейної риболовлі. У клубних водоймах водиться форель вагою від 1 до 5 кг, п’ять видів осетрових від 3 до 54 кг, трофейні щуки й коропи, лин та окунь вагою понад кілограм.

Клубні озера оснащені критими вимостками й альтанками, обладнаними всім необхідним — прожектором, електрикою для підзарядки телефону і зручними сидіннями. Тому навіть дощ не завадить, а тільки додасть особливої романтики.

Риболовля на Дніпрі

У Selfish Club рибалка може бути не тільки медитативною, але і по-справжньому захопливою. Екстремальна, що дарує адреналін та яскраві емоції — саме так ми б описали риболовлю на Дніпрі. Ми впевнені, що і новачок, і професіонал отримає безліч нових вражень від цього заняття.

Риболовля на Дніпрі здійснюється з професійних катерів Buster, Lund і Finval, на яких ви зможете насолодитися не тільки великою швидкістю, але і високим комфортом під час усього риболовного процесу. Наші катери оснащені моторами Yamaha, Mercury і Honda. Також ми подбали про найновішу техніку, серед якої сучасні ехолоти, структурсканери та GPS-навігатори.

В околицях акваторії клубу водиться найбажаніша «велика п’ятірка» — судак, щука, окунь, сом і жерех.

Зимова риболовля

Зимова риболовля в Selfish Club буває ще більш динамічною і насиченою, ніж літня. Уявіть, що в холодну ви можете рибалити прямо з тераси вашого будинку, разом з друзями влаштувавши між собою змагання. Або ж в абсолютній тиші відправитися з гідом на річкову рибалку.

Щозими ми зариблюємо внутрішній канал великою фореллю, а на Осетровому озері клубу продовжує активно ловитися білуга і стерлядь на донні снасті. Також пропонуємо вам спробувати азартну рибалку на штучні приманки. Якщо ж ви хочете бути ще ближчими до природи, наші гіди влаштують вам тур на дику дніпровську рибу — щуку, плотву та карася. А як тільки стає лід, в околицях акваторії клубу чудово клює окунь і судак.

Ви можете рибалити прямо з причалу свого будиночка або ж орендувати спеціальний намет для захисту від непогоди та вітру. Наші досвідчені гіди проведуть інструктаж, дадуть рекомендації по місцю й часу лову, а також подбають про безпеку на льоду.

Риболовля на клубних водойомах

Осетрове озеро

1 година (1 гість) 1500 UAH

Дзеркальне озеро

1 година (1 гість) 1000 UAH

Зимова осетрова

1 година (без намета / з наметом) (1 гість) 2000 / 3500 UAH

Зимова форелева

1 година (без намета / з наметом) (1 гість) 1500 / 3500 UAH

Риболовля на катерах


у вартість не входять послуги гіда і паливо

Buster Magnum світловий день 10000 UAH
Lund 1800 світловий день 8500 UAH
Finval FishPro 555 світловий день 7500 UAH
Tracker Targa світловий день 10000 UAH
Buster XXL світловий день 8500 UAH
Послуги гіда на річці 6 годин / 9 годин / доп. година 1500 / 2500 / 500 UAH
Паливо для катера 1 л 50 UAH
Оренда снастей 1 комплект 1000 UAH

Риба

Платинова стерлядь 1 кг 2600 UAH
Платиновий бестер 1 кг 2600 UAH
Білуга 1 кг 2400 UAH
Севрюга 1 кг 1900 UAH
Бестер 1 кг 1700 UAH
Осетер 1 кг 1600 UAH
Стерлядь 1 кг 1200 UAH
Судак 1 кг 600 UAH
Щука 1 кг 500 UAH
Линь 1 кг 500 UAH
Короп, білий амур 1 кг 450 UAH
Карась, лящ, окунь 1 кг 350 UAH
Форель до 2 кг / від 2 кг 1 кг 1000 / 1200 UAH
Муксун, нельма 1 кг 1500 UAH
Приготування риби кухарями клубу 1 кг 300 UAH

Адреса та контактна інформація про Selfish Club в Кийлів, Київська область.

Прокласти маршрут

Додаткові послуги


Обговорення, питання по Selfish Club


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Новини з Selfish Club, Кийлів, Київська область

06.07.2022 - Ресторан Selfish Club — особливе місце на березі Дніпра.Ресторан Selfish Club — особливе місце на березі Дніпра. Ми впевнені, що найкращий гастрономічний тренд, який ніколи не вийде з моди — це смачна кухня. У меню нашого ресторану представлено безліч знайомих усім страв, у кожну з яких Шеф-кухар Сергій Шикун вклав свою душу, бачення та величезний досвід. Головний акцент в меню зроблений на стравах зі свіжоспійманої риби, що живе в клубних озерах і каналах. Шеф приготує улов улюбленим для вас способом: на грилі, в коптильні на фруктовій тирсі, запече в солі в печі, на сковороді й навіть зварить уху. Ви точно не помилитеся, якщо довірите нам вашу вечерю.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3214579595450296

06.07.2022 - Ресторан Selfish Club — особливе місце на березі Дніпра.Ресторан Selfish Club — особливе місце на березі Дніпра. Ми впевнені, що найкращий гастрономічний тренд, який ніколи не вийде з моди — це смачна кухня. У меню нашого ресторану представлено безліч знайомих усім страв, у кожну з яких Шеф-кухар Сергій Шикун вклав свою душу, бачення та величезний досвід. Головний акцент в меню зроблений на стравах зі свіжоспійманої риби, що живе в клубних озерах і каналах. Шеф приготує улов улюбленим для вас способом: на грилі, в коптильні на фруктовій тирсі, запече в солі в печі, на сковороді й навіть зварить уху. Ви точно не помилитеся, якщо довірите нам вашу вечерю.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3214579595450296

30.06.2022 - Проводьте всі свої вихідні на свіжому повітрі.Проводьте всі свої вихідні на свіжому повітрі. Разом з нами робити це ще приємніше: ми створили всі умови, щоб ваш пікнік з родиною, друзями або колегами пройшов смачно, весело і комфортно. По всій території нашого клубу розташовані закриті та відкриті альтанки з професійним грилем. Більш того, вам не доведеться хвилюватися про те, що та як на ньому приготувати. Ми вже про все подбали й створили спеціальне меню гриль, яке містить свіжоспійману рибу з клубних водойм, різні види м'яса й овочі.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3210025912572331

23.06.2022 - Ми руйнуємо стереотипи навіть про повсякденні речі. Ми створюємо тільки найкращі та найбільш комфортні умови для наших гостей.Ми руйнуємо стереотипи навіть про повсякденні речі. Ми створюємо тільки найкращі та найбільш комфортні умови для наших гостей. До створення альтанок наша команда підійшла максимально відповідально та скрупульозно. Наші альтанки підійдуть для теплих сімейних свят, веселих вечорів з друзями й корпоративних заходів з колегами, адже головна їхня перевага — це комфорт і різноманітність вибору як для будь-якої пори року, так і для кількості гостей. Хоча альтанки й асоціюються з літнім відпочинком, ми подбали про те, щоб і в прохолодну і в теплу погоду ви могли проводити час тільки в компанії близьких вам людей. Обирайте те, що підходить саме вам, а ми подбаємо, щоб вам завжди було смачно й комфортно.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3204123853162537

15.06.2022 - Якщо ви вже знайомі з настільним тенісом, тоді знаєте напевно, як ця, на перший погляд, проста гра може затягнути не на одну годину.Якщо ви вже знайомі з настільним тенісом, тоді знаєте напевно, як ця, на перший погляд, проста гра може затягнути не на одну годину. А якщо ні — рекомендуємо скоріше почати вашу першу партію. Не дарма настільний теніс — одна з найпопулярніших ігор у світі, адже це і дуже цікавий спорт, і прекрасний відпочинок для душі. У Selfish Club ми обладнали спеціальний майданчик для гри в настільний теніс, який має 4 столи голландської компанії VELOPA, замовлених в Англії. Високоякісні бетонні стільниці забезпечують незвичайний відскік м’яча, що обов’язково зацікавить навіть досвідчених гравців. А на свіжому повітрі, в оточенні природи, гра принесе ще більше задоволення!

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3197550020486587

11.06.2022 - Складно уявити справжнє спекотне літо без довгоочікуваного дня біля басейну, коли ви нічого не робите, крім як лежите на шезлонгу, п'єте коктейль і чиСкладно уявити справжнє спекотне літо без довгоочікуваного дня біля басейну, коли ви нічого не робите, крім як лежите на шезлонгу, п'єте коктейль і читаєте книгу. У Selfish Club для таких днів існує ідеальне місце. Це простора аквазона, що розташована на березі Дніпра й обладнана переливним інфініті-басейном, який наповнюється водою з артезіанського джерела. На території аквазони також розташовані максимально комфортні шезлонги від фірми Royal Botaniа, а замість піску тут — зелена трава й біла галька, доставлена з грецького острова. Аквазона клубу знаходиться поруч з просторою терасою ресторану, де гість завжди може замовити коктейль, щоб урізноманітнити свій відпочинок.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3194562227452033

08.06.2022 - щоденній гонитві ми часто не помічаємо, як швидко проносяться наші дні. Часом здається, що поставити на паузу весь потік справ, що накопичилися, прУ щоденній гонитві ми часто не помічаємо, як швидко проносяться наші дні. Часом здається, що поставити на паузу весь потік справ, що накопичилися, практично неможливо. Але щоб впевнено рухатися далі, іноді потрібно просто сповільнитися, відпустити всі турботи й бути в моменті, вимкнути всі месенджери й провести час зі своїми близькими або наодинці з собою. Для цього не потрібно нескінченно планувати, бронювати й перевіряти, чи відкриті кордони. Всього за один день або кілька годин, проведених в Selfish Club, ви повністю перезавантажитеся й відволічетеся від рутинних справ. У клубі подбали про те, щоб кожен знайшов для себе саме те, що наповнює й додає сил. Тут є все і для поціновувачів активного відпочинку, і для тих, хто не уявляє своє літо без спокійного дня на пляжі.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3192096707698585

08.06.2022 - У щоденній гонитві ми часто не помічаємо, як швидко проносяться наші дні.У щоденній гонитві ми часто не помічаємо, як швидко проносяться наші дні. Часом здається, що поставити на паузу весь потік справ, що накопичилися, практично неможливо. Але щоб впевнено рухатися далі, іноді потрібно просто сповільнитися, відпустити всі турботи й бути в моменті, вимкнути всі месенджери й провести час зі своїми близькими або наодинці з собою. Для цього не потрібно нескінченно планувати, бронювати й перевіряти, чи відкриті кордони. Всього за один день або кілька годин, проведених в Selfish Club, ви повністю перезавантажитеся й відволічетеся від рутинних справ. У клубі подбали про те, щоб кожен знайшов для себе саме те, що наповнює й додає сил. Тут є все і для поціновувачів активного відпочинку, і для тих, хто не уявляє своє літо без спокійного дня на пляжі.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3192096707698585

24.04.2022 - Вітаємо з найсвітлішим святом Великодня!Вітаємо з найсвітлішим святом Великодня! Це день, коли обійми стають ще теплішими, а слова рідних ще ціннішими. Це день затишних спогадів та сімейних традицій. З дитинства ми пам‘ятаємо запах найкращої у світі маминої паски, смак перемоги після змагань з биття крашанок й такий особливий святковий сніданок, ніби це було тільки вчора. Великдень дарує нам можливість пережити ці почуття знову та наповнює наше серце дивами. Бажаємо вам у цей день любові та світла, а також нових теплих спогадів!

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3156949791213277

23.02.2022 - Спробувати тайський масаж, медитувати в тіні дерев, прогулятися серед екзотичних рослин.Спробувати тайський масаж, медитувати в тіні дерев, прогулятися серед екзотичних рослин. Selfish Club може стати для вас ідеальним ретритом, заради якого, здається, потрібно неодмінно перетнути океан. Але іноді те, що нам потрібно, знаходиться зовсім поруч. Всього в годині їзди від Києва на вас чекає тиша, яку порушує тільки спів птахів, спокій, якого так не вистачає у великому місті, й атмосфера повного розслаблення. Щоб насолодитися природою та максимально комфортним відпочинком, вам не потрібен ні особливий привід, ні довге планування подорожі. Ми завжди раді бути тим місцем, де ви завжди можете сповільнитися й зробити паузу.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3113016832273240

09.02.2022 - имова риболовля в Selfish Club буває ще більш динамічною і насиченою, ніж літня.Зимова риболовля в Selfish Club буває ще більш динамічною і насиченою, ніж літня. Уявіть, що в холодну ви можете рибалити прямо з тераси вашого будинку, разом з друзями влаштувавши між собою змагання. Або ж в абсолютній тиші відправитися з гідом на річкову рибалку. Щозими ми зариблюємо внутрішній канал великою фореллю, а на Осетровому озері клубу продовжує активно ловитися білуга і стерлядь на донні снасті. Також пропонуємо вам спробувати азартну рибалку на штучні приманки. Ви можете орендувати спеціальний намет для захисту від непогоди та вітру. Наші досвідчені гіди проведуть інструктаж, дадуть рекомендації по місцю й часу лову, а також подбають про безпеку на льоду.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3102864396621817

05.02.2022 - Зима відчувається дуже по-особливомуЗима відчувається дуже по-особливому, коли на зміну дорожнім заторам приходить тиша, а краєвиди на ліс та Дніпро змінюють міські пейзажі. Подаруйте собі та близьким моменти справжньої зими в Selfish Club.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3100117353563188

24.01.2022 - Кохання надихає та робить нас по-справжньому щасливими.Кохання надихає та робить нас по-справжньому щасливими. У День усіх закоханих подаруйте собі та особливій для вас людині неймовірні миті разом, які зміцнять ваші стосунки та наповнять серце новими почуттями. Запрошуємо вас провести цей прекрасний день у Selfish Club. Ви можете забронювати улюблені spa-процедури, від релакс масажу до флоатингу, прогулятися зимовим лісом і тропічною теплицею, а також відвідати романтичну дегустацію вин, яку проведе для вас професійний сомельє. Крім того, ми потурбуємося про святкову вечерю в ресторані або у вашому будиночку на воді. Втілюйте мрії вашої другої половинки, а ми у цьому вас завжди підтримаємо!

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3091516237756633

18.01.2022 - Спробуйте варення власного виробництва Selfish ClubСпробуйте варення власного виробництва Selfish Club, що створене з фруктів та ягід із саду й теплиці нашого клубу! Ми прагнемо до того, щоб кожен гість насолоджувався тільки найкращим, саме тому вирішили потішити вас продуктом, в який вклали багато сил і натхнення — від саджанця до пакування. Спробуйте варення під час банних церемоній у Приватній резиденції або на сніданок. Крім того, ви завжди можете придбати його на подарунок близьким чи собі. Пахне затишком, сімейними вечорами та любов’ю. На смак — як у дитинстві!

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3087262594848664

12.01.2022 - Запрошуємо вас разом із Selfish Club провести одне з найдавніших та наповнених віковими традиціями свят — Водохреще.Запрошуємо вас разом із Selfish Club провести одне з найдавніших та наповнених віковими традиціями свят — Водохреще. Наслідуючи давні обряди, у цей день ви будете спостерігати, як священник освячуватиме водойма, а також за бажанням зануритеся в чисту крижану воду в ополонці. Складно уявити кращий день для банних церемоній, ніж Водохреще, тому пропонуємо вам також продовжити святкування в Приватній резиденції з індивідуальним SPA. Ви та ваші близькі отримаєте доступ до найкращих spa-зон: лазні «по-сірому», чану на дровах, хамаму, німецької дров'яної парної, spa-кабінету та флоатингу. Крім того, локація обладнана власною купіллю. Резиденція — ідеальне місце для кожного, хто прагне приватності та повноцінного відпочинку душею й тілом.

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3082811861960404

07.01.2022 - Вітаємо вас зі світлим, теплим і таким сімейним святом Різдва!Вітаємо вас зі світлим, теплим і таким сімейним святом Різдва! Бажаємо вам, аби щоразу, переступаючи поріг вашого дому, ви забували про всі свої проблеми та турботи. Аби щодня чули такий знайомий серцю сміх рідних та близьких, а у вашому житті були люди, чиї усмішки дарують вам сили та натхнення. Найцінніше — завжди неоціненне. А Різдво — чудовий привід ще раз згадати про це!

Джерело: https://facebook.com/selfishclubkiylov/posts/3079124125662511

Інші водойми в Київській області


Fish Club SEVEN LAKES

Запрошуємо на риболовлю у заміський комплекс Seven Lakes 🎣🎣🎣
Новий клуб під Києвом з величезною кількістю видів риб та неймовірною атмосферою тиші та спокою 🐟
Ви ловите – ми готуємо: у Seven Lakes працює барбекю-зона, а для комфортного відпочинку всією родиною є просторі альтанки👍🏻

Детальніше
FISHING & PARK

Цей ставок створений для риболовів, які впевнені в собі! Екземпляри, які мешкають у водоймі, сягають більше 8-ми кілограмів, а найскладнішими є умови виважування.

Детальніше
GoldFishClub

Якщо Ви бажаєте отримати справжнє задоволення від риболовлі та приємного заміського відпочинку в мальовничому місці, запрошуємо Вас стати членом Риболовного клубу «ГолдФішКлаб»

Детальніше
Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше