IMG-LOGO

Родинна оселя, Великі Дмитровичі, Київська область

Рейтинг та відгуки


8.50
10.00
8.00
8.00
8.63

Рейтинг розраховано на підставі даних 2-ох відгуків про Родинна оселя.

Всі відгуки про Родинна оселя
Для того, що залишити відгук, потрібно ввійти або зареєструватися .
Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .
Опис


"Родинна оселя" це цілий комплекс для відпочинку рибаків. В склад "Родинної оселі" входить дві водойми "Карасевий" та "Карповий". "Карасевий" підходить для ловлі карася, карпа линка, на "Карповому" можна впіймати коропа, карася, щуку, товстолоба та іншу риби. Ціни на рибалку та сукупні послуги демократичні, ставлення адміністрації відмінне. Власник та його працівники залюбки розкажуть на що клює, де краще стати, як клювало вчора. Території навколо водойм прибирають. За додаткову плату можна орендувати мангал, альтанку. На водоймі "Карасевий" заборонено ловити рибу вздовж ліній електропередачі, так як це небезпечно для життя. Періодично водойми зариблюються.

Риболовля на карповому озері:

На мирну рибу в період квітень-жовтень:
-денна риболовля (з 6-ої години ранку до 18-ої години вечора) - 350,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості – 3 кг.;
-нічна риболовля (з 18-ої години вечора до 6-ої години ранку) – 550,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості – 4 кг.;
-добова риболовля (з 6-ої години ранку до 6-ої години ранку наступної доби, або з 18-00 год. вечора до 18-00 год. вечора наступної доби) – 650,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості – 5 кг.;

Час періоду риболовлі може бути змінено в залежності від пори року.

На хижу рибу:

- денна (з 7-00 год. до 17-00 год.) риболовля на хижу рибу (щука, судак, сом) для чоловіків - 550,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості - 3 кг.
- риболовя на пів дня (з 7-00 год. до 12-00 год. або з 12-00 год. до 17-00 год.) на хижу рибу (щука, судак, сом) для чоловіків - 300,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості - 1,5 кг.
- денна (з 7-00 год. до 17-00 год.) риболовля на хижу рибу для жінок та дітей (щука, судак, сом) - 300,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості - 1,5 кг.
При цьому рибалка ОБОВ'ЯЗКОВО має мати при собі та ВИКОРИСТОВУВАТИ підсак, інструмент ("зевник", корцанг/плоскогубці/тощо). Риба, що виловлена понад встановлену норму відразу відпускається у водойму без утримання в садку (ведрі/пакеті/на кукані тощо). В разі бажання, виловлену понад встановлених норм рибу можна викупити по ціні:
-карась, товстолоб – 80,00 грн./кг.;
-карп, амур – 150,00 грн./кг.;
-щука, судак, сом - 180,00 грн. кг.
Вартість оренди альтанки:
-під час денної або нічної риболовлі - 100,00 грн.;
-під час добової риболовлі – 200,00 грн. 
З рибалкою безоплатно можуть перебувати та брати участь (допомагати рибалці) у риболовлі дружина та діти віком до 14 років. Перебування на водоймі гостя рибалки без права рибалити становить 100,00 грн.
Рибалити дозволено у спеціально відведених місцях на 3 (три) вудки (поплавцеві, донні).

Риболовля на карасьовому озері:

- денна риболовля ( з 7-ої години ранку до 17-ої години вечора) – 100,00 грн. Виловлена риба викупається за ціною:
- карась 60,00 грн./кг.
- линь 250,00 грн./кг.
- карп 100,00 грн./кг.

Риба, яку рибалка не планує викупати відразу випускається у водойму.
Перебування на водоймі гостя (дружини, рідні тощо) рибалки становить 50,00 грн.
Рибалити дозволено у спеціально відведених місцях на 2 (дві) МАХОВІ вудки, оснащені ПОПЛАВЦЕМ! "Вбивці карася", донні снасті, фідерна та пікерна ловля - ЗАБОРОНЕНІ!
Доступ до місця риболовлі дозволено тільки за присутності адміністрації. Категорично забороняється здійснювати риболовлю за межами місць, визначених адміністрацією.
 


Адреса та контактна інформація про Родинна оселя в Великі Дмитровичі, Київська область.


Прокласти маршрут

Додаткові послуги

ВартістьОбговорення, питання по Родинна оселя


...
None 02.05.2022 07:42:41
Був 28.04, полали роботи з розширення стежки-дамби, ще не докінця закінчили, але буде зручніше. Біля входу розмістили лавки з палет. З початку війни десь до 26.04 рибалка була безкоштовною, треба було платити лише за виловлену рибу, зараз вартість рибалки на карасьовому ставку складає 50 грн з людини. На великому ставку нічна рибалка зараз не доступна, так як в селі треба дотримуватись світломаскування.

Додати допис


Новини з Родинна оселя, Великі Дмитровичі, Київська область

07.10.2022 - ЗарибленняЩось давно ми не ділилися з Вами чудовими новинами 🤔 То ж доповідаємо📣📣📣 175 кг. щуки поповнено у великий ставок🎣👍 і на 200 кг. смачного карася стало більше для любителів поплавцевої риболовлі на нашому карасьовому ставочку🎏✌️ Чекаємо в гості 🤗

Джерело:

24.09.2022 - ЗарибленняА ми продовжуємо 🐟🦈🐠✌️ За для Ваших емоцій, доброго кльову, сьогодні ще 170 кг. жвавої щуки +/- 1,5...1,8 кг. ⚖️рибка💪☺️ та 90 кг. яскравого, сильного та смачного 😋 товстолоба вже в нашому ставочку!!! Чекаємо в гості🤗🤗🤗

Джерело:

22.09.2022 - ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ РИБОЛОВЛІ ЗМІНЕНО З 22.09.2022 р.УВАГА ‼️‼️‼️‼️ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ РИБОЛОВЛІ 🎣 ЗМІНЕНО З 22.09.2022 р.⚠️

Шановні друзі! Щиро дякуємо за Вашу підтримку🤗, за Ваш гарний настрій після відвідин #РодиннаОселя! Ми завжди намагаємося створити якісні та прийнятні умови для наших Гостей, в тому числі забезпечити яскраву, активну риболовлю 🎣✌️На часі - ВИМУШЕНІ дещо змінити вартість та умови 😔 на Карасьовому ставку

Дякуємо за розуміння!

1.Риболовля на карповому озері:

1.1.На мирну рибу в період квітень-жовтень:

-денна риболовля (з 6-ої години ранку до 20-ої години вечора) - 350,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості – 2 кг.

Час періоду риболовлі може бути змінено в залежності від пори року.

Рибалити дозволено у спеціально відведених місцях на 3 (три) вудки (поплавцеві, донні).

__________________________________

1.2.На хижу рибу:

- денна (з 6-00 год. до 20-00 год.) риболовля на хижу рибу (щука, судак, сом, окунь) - 400,00 грн. Норма вилову, що включена до вартості - 2 кг.

При цьому рибалка ОБОВ'ЯЗКОВО має мати при собі та ВИКОРИСТОВУВАТИ підсак, інструмент ("зевник", корцанг/плоскогубці/тощо)

__________________________________

Риба, що виловлена понад встановлену норму відразу відпускається у водойму без утримання в садку (ведрі/пакеті/на кукані тощо).

В разі бажання, виловлену понад встановлених норм рибу можна викупити по ціні:

-карась, товстолоб – 80,00 грн./кг.;

-карп, амур – 175,00 грн./кг.;

-щука, судак, окунь - 200,00 грн./кг.;

-сом - 100,00 грн./кг.

Вартість оренди альтанки:

- 100,00 грн.

З рибалкою безоплатно можуть перебувати та брати участь у риболовлі дружина та діти віком до 14 років.

__________________________________

2.Риболовля на карасьовому озері:

-денна риболовля ( з 7-ої години ранку до 19-ої години вечора) – 100,00 грн. Виловлена риба викупається за ціною:

- карась 100,00 грн./кг.

- линь 250,00 грн./кг.

- карп 100,00 грн./кг.

Риба, яку рибалка не планує забирати, відразу випускається у водойму.

З рибалкою безоплатно можуть перебувати та брати участь у риболовлі дружина та діти віком до 14 років.

Рибалити дозволено у спеціально відведених місцях на 2 (дві) МАХОВІ вудки, оснащені ПОПЛАВЦЕМ! "Вбивці карася", донні снасті, фідерна та пікерна ловля- ЗАБОРОНЕНІ!

Доступ до місця риболовлі дозволено тільки за присутності адміністрації. Категорично забороняється здійснювати риболовлю за межами місць, визначених адміністрацією.

Деталі, бронювання - за тел. 067 490 74 94 😉

Джерело:

17.09.2022 - Карасьове "ельдорадо"Карасьове "ельдорадо" продовжується😉 Радимо ловити поплавцевою вудкою для дального закиду👍💪🎣🐟

Джерело:

Інші водойми в Київській області


Fish Club SEVEN LAKES

Запрошуємо на риболовлю у заміський комплекс Seven Lakes 🎣🎣🎣
Новий клуб під Києвом з величезною кількістю видів риб та неймовірною атмосферою тиші та спокою 🐟
Ви ловите – ми готуємо: у Seven Lakes працює барбекю-зона, а для комфортного відпочинку всією родиною є просторі альтанки👍🏻

Детальніше
FISHING & PARK

Цей ставок створений для риболовів, які впевнені в собі! Екземпляри, які мешкають у водоймі, сягають більше 8-ми кілограмів, а найскладнішими є умови виважування.

Детальніше
GoldFishClub

Якщо Ви бажаєте отримати справжнє задоволення від риболовлі та приємного заміського відпочинку в мальовничому місці, запрошуємо Вас стати членом Риболовного клубу «ГолдФішКлаб»

Детальніше
Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше
Selfish Club

Selfish Club — це максимальна близькість до природи, що бездоганно поєднується з високим комфортом. Це теплий мінімалізм і зручна функціональність. Це абсолютний спокій і відчуття домашнього затишку. Це можливість бути тут і зараз.

Детальніше