IMG-LOGO

FISHING & PARK, Хохитва, Київська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про FISHING & PARK.

Всі відгуки про FISHING & PARK
Для того, що залишити відгук, потрібно ввійти або зареєструватися .
Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .



Опис


Ставок "Трофейний"

Цей ставок створений для риболовів, які впевнені в собі! Екземпляри, які мешкають у водоймі, сягають більше 8-ми кілограмів, а найскладнішими є умови виважування. Тому у водоймі маркерами помічені місця з великою кількістю коряг, через це кожен метр потрібно виборювати на межі потужності вашої снасті, а неуважне відношення гарантує купання за вудочкою або обрив.

Ставок "Лісовий"

«Лісний» ставок  має найбільшу посадку хижої риби, а саме щуки. Ми точно знаємо, що на кожен квадратний метр у водоймі мешкає 3 і більше особи від одного кілограма. Навіть новачки зможуть відвести душу та наловитися зубатої до упаду. Через таку щільність хижої риби у озері небагато малої риби, а з представників білої риби виживають лише особи, які «дійшли» до ваги понад 5 кг.

Ставок "Кльовий"

Ця водойма напевно є найзаселеною у нашому парку. Тут мешкають усі види риби, багато гарного коропа та товстих амурів, які з легкістю вкрадуть вашу вудку, якщо ви будете необачними.

Ціни

Зимній період - з 7:00 до 16:00
Літній період - з 6:00 до 20:00
Один квиток на одну персону - одна водойма
Водойма: Лісний ( жовтневе зариблення !!! ) 
250 Грн/День
Водойма: Трофейний або Кльовий
100 Грн/День
 

1. Правила розміщення та проживання в будиночках / землянках

1.1. Дані правила встановлені для постояльців житлових будинків / землянок на території приватного господарства “ФІШИНГ-ПАРК” (“Fishing & Park”): внутрішній розпорядок тимчасового проживання (розміщення), правила користування майном, правила користування електропобутовими приладами, перелік послуг, що надаються, правила перебування на території, відповідальність сторін.

1.2. Житлові будиночки / землянки призначені для тимчасового проживання (розміщення) гостей на обумовлений термін.

1.3. Оплата за надання послуг стягується попередньо, відповідно до єдиної розрахункової години – 12 години за місцевим часом (checkouttime). За загальним правилом дія договору на надання послуг закінчується о 12 годині дня, наступного за днем прибуття.

1.4. Гості оплачують час проживання до 12.00 дня наступного за днем прибуття проживаючого, з розрахунку 100% добової плати;

при цьому виселення здійснюється за загальним правилом до 12 години дня, наступного за днем прибуття проживаючого;

1.5. Гості, які виїжджають з будиночка / землянки в період після 12.00, за відсутності попереднього бронювання будиночка / землянки, в якому знаходиться Гість, оплачують за пізній виїзд 100грн/година;

1.6. Заселення в житлові будиночки здійснюється за згодою постояльця з діючими справжніми правилами проживання.

1.7. Гість (Старший Групи Відпочиваючих)  несе повну юридичну та матеріальну відповідальність за людей, які прибули з ним.

1.8. По закінченню терміну тимчасового проживання, гість зобов’язаний звільнити житловий будиночок, зробити здачу житлового будиночка відповідно до опису. При виникненні бажання продовжити термін проживання, необхідно повідомити про це адміністратора не пізніше, ніж за 2 години до розрахункової години. Продовження терміну проживання в цьому ж будиночку можливо тільки за умови відсутності на нього підтвердженої броні на користь третіх осіб.

1.9. Кожен будиночок розрахований для комфортного проживання чотирьох людей в будь-яку пору року. Комплектація: обідній стіл, чотири дерев’яні ліжка з ортопедичними матрацами та подушками, холодна – гаряча вода, душ, туалет, Wi-Fi, холодильник, електроплита, електрочайник, каструля і пательня, набір посуду на 6 персон. Біля кожного будиночка стоїть своя альтанка. Мангал та пательня для багаття в 10 метрах від будиночка.

2. При перебуванні на території гість зобов’язаний:

2.1. Дбайливо поводитися з майном, використовувати обладнання за призначенням. У разі виявлення пошкодження майна, технічних несправностей, надзвичайних подій (залиття, загоряння, розбите скло та ін.), необхідно негайно повідомити про це адміністратора / охорону;

2.2. Притримуватися санітарних та протипожежних правил проживання в житлових приміщеннях і на території.

Прибирання будиночка / землянки проводиться самостійно протягом часу проживання;

2.3. В період відпочинку дотримуватися морально-етичних норм, утримуватися в місцях масового відпочинку гостей від надмірного вживання алкоголю і нецензурних виразів. Поважати право інших гостей на відпочинок, не ображати діями і словами інших гостей і обслуговуючий персонал;

2.4. У нічний час не порушувати спокій гостей, які проживають в сусідніх будиночках, дотримуватися тиші в будиночках і на території з 23-00 год до 08-00 год;

2.5. Самостійно контролювати поведінку привезених з собою неповнолітніх дітей;

2.6. Дотримуватися правил безпеки в лісі;

2.7. Паркувати автомобіль виключно в спеціально відведеному місці;

2.8. У разі недбалої експлуатації обладнання та / або майна, що призвела до його повної або часткової втрати / псування, втрати майна, передбачена компенсація завданих збитків, яка максимально складе ринкову вартість предмета.

3. НА ТЕРИТОРІЇ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

3.1. Залишати дітей без нагляду;

3.2. Привозити на територію господарства і вигулювати, а також купати собак сторожових, бійцівських і мисливських порід; 

3.3. Рубати, ламати і викопувати дерева, і чагарники;

3.4. Встановлювати намети на території без узгодження;

3.5. Привозити і використовувати вогнепальну зброю, колючо-ріжучі і вибухонебезпечні предмети;

3.6. Полювати, стріляти з будь-якого виду зброї (включаючи пневматичну);

3.7. Зберігати і використовувати піротехнічні вироби;

3.8. Зберігати в будиночку легкозаймисті матеріали;

3.9. Привозити і вживати наркотичні, і психотропні речовини;

3.10. Курити в житлових приміщеннях;

3.11. Розкидати сміття, відходи, недопалки на території;

3.12. Їздити по території, проводити технічне обслуговування, мийку і прибирання автотранспорту;   

3.13. Розводити вогонь поза спеціально обладнаних місць;

3.14. Залишати непогашеним вогонь і вугілля в мангалі, і вогнищевих ямах;

3.15. Передавати ключі від будиночків особам, які не зареєстровані в установленому порядку;

3.16. Виходячи з приміщень, залишаючи включеними електроприлади;

3.17. У разі порушення встановлених правил проживання Адміністрація має право вимагати від гостя відшкодування матеріального збитку за вартістю, що діє на момент компенсації збитку і покинути територію без відшкодування сплачених послуг.

4. Права і відповідальність приймаючої сторони.

4.1. Адміністрація залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, що порушують ці Правила перебування (проживання) на території без відшкодування вартості послуг;

4.2. Адміністрація залишає за собою право відвідування будиночка / землянки, без узгодження з відпочиваючим в разі задимлення, пожежі, затоплення, а також в разі порушення гостем цього Порядку, громадського порядку, порядку користування побутовими приладами, в будь-який час доби, а так само в присутності або відсутності гостей;

4.3. Адміністрація не несе відповідальності за втрату особистих речей гостей, за будь-які медичні витрати, що виникли в результаті нещасних та інших страхових випадків, за випадки крадіжок особистого майна в місці перебування гостей;

4.4. Адміністрація не несе відповідальності за протиправні дії інших гостей і третіх осіб; за нещасні випадки і травми, що відбулися з вини гостя під час його перебування на території, з самим відпочиваючим або з супроводжуючими його особами.

4.5. За дотриманням внутрішнього розпорядку на території господарства стежить адміністратор / охорона, які роз’яснюють гостям правила проживання, приймають від них скарги на дії персоналу і інших гостей, порушуючих встановлений порядок проживання.

4.6.  Всі скарги розглядаються негайно. Будь-які питання, які не можна вирішити на місці, розглядаються протягом 3 діб. Гість одержує вмотивовану відповідь та пропозиції щодо виходу із ситуації.    

4.7. Щоб уникнути будь-яких “нестандартних” ситуацій на території господарства ведеться відеоспостереження.

4.8. Всі питання, не обумовлені в цих Правилах, узгоджуються з Адміністрацією і / або вирішуються в порядку передбаченому чинним законодавством України.

Бажаємо Вам приємного відпочинку! 

Правила Ловлі
Загальні правила лову риби і поведінки на території та водоймах:

1. “Кльове” озеро розбите на 7 секторів (дерев’яних помості), обладнаних для ловлі риби.

2. “Трофейна” водойма розбита на 8 секторів (8 дерев’яних помостів), обладнаних для ловлі риби.

3. “Лісова” водойма обладнана пірсом по правій стороні з позначенням 4 секторів, по лівій стороні – 3 секторів (дерев’яних помостів).

4. Риболовля на водоймі відкрита цілий рік. Винятком можуть бути дні проведення санітарно-профілактичних робіт та корпоративних заходів. 

5. Прибувши на водойму, відвідувачі несуть персональну юридичну та матеріальну відповідальність щодо дій вчинених ними, а також виконання даних правил.

6. До початку процесу риболовлі, кожен рибалка, а також його відвідувачі (гості) повинні ознайомитися з існуючими правилами відпочинку на території і лову риби на водоймах.

7. З одним рибалкою в секторі можуть перебувати члени його сім’ї (дружина і діти). Члени сім’ї мають право брати участь в процесі лову, при цьому, не повинні заважати іншим рибалкам.

8. Діти до 14 років на одну поплавкову вудку – безкоштовно, в разі знаходження в секторі з батьками / опікунами.

9. На водоймах діє один розрахунковий період для риболовлі:

• «День» – світловий день з 6:00 до 20:00. (Зимовий період з 7:00 до 16:00).

10. Після закінчення розрахункового періоду Рибалка зобов’язаний звільнити сектор протягом 1 години.

11. По закінченню рибного лову або відпочинку рибалка зобов’язаний прибрати після себе сміття і помістити в сміттєвий бак або вивезти з собою.

12. Рибна ловля здійснюється на спортивні та аматорські снасті, оснащені максимум двома гачками

13. При ловлі коропа, в одному секторі дозволяється ловити рибу не більше ніж на дві снасті.

14. В одному секторі (на одній дерев’яній вимостці) дозволяється ловити рибу двом рибалкам.

15. При ловлі коропа, кожен рибалка повинен мати в наявності: бажано короповий мат, обов’язково підсак з м’якою мережею, а також садок для риби. Використовувати металеві садки на водоймах категорично заборонено.

16. При ловлі хижака, кожен рибалка  обов’язково повинен мати в наявності: рибальський екстрактор, зевник і підсак.

17. Короп, білий амур, товстолобик, судак, щука вагою до 0,5 кг. і більше 3 кг. , бестер, стерлядь будь-яких розмірів і ваги повинні бути повернуті в водойму відразу після вилову з мінімальними пошкодженнями (заборонено утримування в коші).

18. У садку у рибалки може перебувати тільки та риба, яку він планує викупити і забрати з собою згідно Прайсу.

19. На водоймах діє правило лову риби «БЕЗ САДКА». Рибалка зобов’язаний повідомити про бажання ловити «БЕЗ САДКА» до початку лову риби. В даному випадку, риболовля здійснюється за принципом «СПІЙМАВ – ВІДПУСТИ», тобто, вся виловлена риба, відпускається відразу назад у водойму.

У випадки не навмисного умертвіння будь-якої риби КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ викидати її назад у водойму. 

Рибу негайно передати адміністрації водойми.

20. Охорона і адміністрація водойми мають право перевіряти види і кількість снастей, а також вагу улову під час процесу лову.

21. При виявленні захованої риби, яка перевищує встановлені цими правилами норми, адміністрацією викликаються співробітники ОВС для фіксації факту крадіжки. Будь-яке грубе порушення вищевикладених правил, тягне за собою штрафні санкції згідно з чинним законодавством, а також негайне залишення території водойми на прохання адміністрації, без повернення сплачених коштів.

22. На водоймі заборонено користуватися будь-якими браконьєрськими снастями (доріжки, донки, смоктухи, макушатники і т.п.), а також іншими снастями і способами, не передбаченими Правилами любительського і спортивного рибальства України.

23. Користуватися плавзасобами на водоймах заборонено.

24. Їздити по території, проводити технічне обслуговування, мийку і прибирання автотранспорту КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

25. На території господарства забороняється: купатися у водоймах, розводити багаття на ґрунті і траві, надмірно вживати спиртні напої, галасувати, голосно співати або програвати музику, залишати після себе сміття в секторі, порушувати загальноприйняті морально-етичні норми і правила поведінки. Будьте толерантні по відношенню один до одного і природи.

26. На території господарства забороняється: полювати, стріляти з будь-якого виду зброї (включаючи пневматичну), рубати, ламати і викопувати дерева, і чагарники, ламати обладнання і інвентар, взятий в оренду у адміністрації (вартість зіпсованого / зламаного інвентарю та / або обладнання, відшкодовується адміністрації в повному обсязі).

27. Забороняється чистити спійману рибу на території господарства до зважування представником адміністрації водойми. 

Для чищення риби відведені обладнані місця.

28. Забороняється завозити на територію господарства і вигулювати, а також купати собак сторожових, бійцівських і мисливських порід.

29. Будь-яке порушення вищевказаних правил, може привести до негайного залишення території господарства на прохання адміністрації / охорони, без повернення сплачених грошових коштів. При частих порушеннях правил рибалкою, адміністрація має право відмовити рибалці / вам в подальших відвідинах території і водойм, а також, внести інформацію про порушників в «чорний список».

30. У будівлі адміністрації, при необхідності, Ви можете скористатися аптечкою.

31. Рибалки, а також відвідувачі (гості) несуть персональну відповідальність за дотримання норм техніки безпеки, санітарних і протипожежних норм, а також за збереження своїх речей, залишених без нагляду або пошкодження майна рибалок і відвідувачів внаслідок непередбачених обставин, природних явищ тощо.

32. Щоб уникнути будь-яких “нестандартних” ситуацій на території господарства ведеться відеоспостереження.

33. На водоймі діє система бронювання секторів, а також, бронювання будиночків для відпочинку. Телефон для бронювання секторів для риболовлі +380 50 442 01 02

34. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в правила ловлі риби та поведінки на водоймі, та розцінки на послуги в односторонньому порядку.

Всім НХНЛ!
 


Адреса та контактна інформація про FISHING & PARK в Хохитва, Київська область.






Прокласти маршрут

Додаткові послуги


Обговорення, питання по FISHING & PARK


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Інші водойми в Київській області


Fish Club SEVEN LAKES

Запрошуємо на риболовлю у заміський комплекс Seven Lakes 🎣🎣🎣
Новий клуб під Києвом з величезною кількістю видів риб та неймовірною атмосферою тиші та спокою 🐟
Ви ловите – ми готуємо: у Seven Lakes працює барбекю-зона, а для комфортного відпочинку всією родиною є просторі альтанки👍🏻

Детальніше
GoldFishClub

Якщо Ви бажаєте отримати справжнє задоволення від риболовлі та приємного заміського відпочинку в мальовничому місці, запрошуємо Вас стати членом Риболовного клубу «ГолдФішКлаб»

Детальніше
Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше
Selfish Club

Selfish Club — це максимальна близькість до природи, що бездоганно поєднується з високим комфортом. Це теплий мінімалізм і зручна функціональність. Це абсолютний спокій і відчуття домашнього затишку. Це можливість бути тут і зараз.

Детальніше