IMG-LOGO

Фіш парк Забір'я, Забір'я, Київська область

Рейтинг та відгуки


1.00
5.00
6.00
2.00
3.50

Рейтинг розраховано на підставі даних 1-ох відгуків про Фіш парк Забір'я.

Всі відгуки про Фіш парк Забір'я
Для того, що залишити відгук, потрібно ввійти або зареєструватися .
Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .Опис


В одному з мальовничих, екологічно чистих районів, що знаходяться за 25 км від Києва, в Києво-Святошинському районі, розташована компанія Забір'я.

Підприємство успішно займається вирощуванням та реалізацією живої риби, а також наданням послуг риболовлі та організацією дозвілля.

Під Києвом не так багато місць, де можна спокійно засісти з вудкою, будучи впевненим у результаті. Саме тому ми пропонуємо вам рибалку загалом каскаді риборозвідних озер. Комплекс знаходиться біля села Забір'я Києво-Святошинського району та дає можливість рибалити на втіху за прийнятну вартість послуги. Платна рибалка біля Києва коштує не так дорого, але приносить море насолоди.

Рибалка – це не тільки робота на результат, а ще й незабутній відпочинок і для душі, і для тіла.

Переваги риболовлі у нас:

Ми дбаємо про кожного свого гостя. Саме тому ретельно стежимо за тим, щоб рибалка у нас була комфортною, безпечною та максимально приємною.

Ми створюємо ідеальні умови для відпочинку;

Облаштовуємо найкращі місця для риболовлі;

Ми підтримуємо платне озеро для риболовлі в ідеальній чистоті, не порушуючи їхньої природи;

Ми можемо надати вам додатковий вудки та спінінги за окрему плату;

Щоб ви відразу ж могли насолодитися смаком приготованого на вугіллі вилову, ми можемо надати вам мангал за окрему плату;

Додаткові плюси.

Для багатьох любителів риболовлі її радість полягає не тільки у факті улову, але й атмосфері та проведення часу. Саме тому ми звертаємо увагу на те, щоби дати нашим гостям відпочити повноцінно. Ви можете не тільки рибалити насолоду біля платного озера для риболовлі, але й орендувати затишну альтанку для спілкування з компанією, зручні лавки та столи, якісний мангал для того, щоб приготувати свіжий улов.

Не позбавляйте себе можливості не тільки порибалити у хорошій водоймі, але й провести час із близькими. Поєднайте улюблений вид відпочинку, спілкування та приготування риби найвищої якості.

Для того щоб почуватися абсолютно комфортно, вам абсолютно не потрібно везти з собою величезну кількість речей - все, що потрібно для зручної риболовлі та приємного проведення часу після неї, ви зможете взяти в оренду без сильних переплат при попередній домовленості.

З рибалкою на території озер може прибувати, без оплати, подружжя та діти до 14 років. Це за наявності квитка на рибалку у дорослого. Користуючись снастями рибалки. При лові коропа - 4 снасті можна використовувати. При лові хижака 1 снасть (передавати один одному, якщо 2 снасті, це 2 квитки). Якщо у дорослого немає квитка, діти рибалити не можуть.

Рибалка - це чудова можливість заспокоїтися, побути наодинці з собою або просто насолодитися процесом. Не відмовляйте собі в задоволенні - рибальте з нами і чудово проводьте час, отримавши приємні спогади та свіжу рибу!

Рибалка: заїзд з 7:00, закінчення та виїзд з території 20:00.


Адреса та контактна інформація про Фіш парк Забір'я в Забір'я, Київська область.Прокласти маршрут

Додаткові послуги

ВартістьОбговорення, питання по Фіш парк Забір'я


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис