IMG-LOGO

Озеро "Рибацька стрілка", Личанка, Київська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про Озеро "Рибацька стрілка".

Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .
Опис


Шановні рибалки, на нашому водоймищі разом з рибалкою може бути один гість (чоловічої статі) або сім'я рибалки (дружина і діти) у кількості не більше 4 осіб. Кількість гостей рибалки можна збільшити орендувавши альтанку!
Ловити на водоймі можна лише за наявності «квитка рибалки»
Ваша дружина, дівчина, донька або діти до 14 років - ловлять безкоштовно у Вашу норму вилову. Під час всього перебування на риболовлі прохання не порушувати моральні та етичні норми поведінки. Дотримуйтесь тиші на водоймі та толерантності до сусідів рибалок.
Контролюйте норму вилову або будьте готові до покупки. Риба з садка (або з кукана) – не випускається! У садочку та на кукані має бути лише та риба, яку рибалок планує забирати з собою.
Ваше дбайливе ставлення до спійманої риби - запорука нашого з Вами безконфліктного спілкування 😊
Якщо Ви ВИПАДКО сильно пошкодили рибу, і у Вас немає можливості або бажання її забрати-не викидайте цю рибу назад у водойму, краще принесіть адміністрації або охороні.
Адміністрація водоймища не несе відповідальності за безпеку речей рибалок у разі їх недбалого ставлення до них. (залишені без нагляду снасті, особисті речі тощо)
У разі втрати або пошкодження майна водоймища, що знаходиться на території, а також взятого напрокат або в оренду, Риболов відшкодовує його повну вартість або завдані збитки.

АКЦІЇ

Пропонуємо заощадити гроші на відпочинок у наших будиночках! У вас є можливість заощадити 500 грн при бронюванні та 100 % оплаті будинку не піздніше ніж за 7 днів до дати відпочинку. Ця акція діє тільки на відпочинок з п‘ятниці по неділю, тобто у вихідні дні!

Увага,увага! Кожен тиждень у неділю Рибацька стрілка проводить лотерею серед тих хто кине свій квіток з своїми контактами у скриню яка знаходиться в адміністрації. Переможець отримує сертифікат на 500 грн які він зможе використати на оплату послуг які надає Рибацька стрілка!

БРОНЮВАННЯ

Бронювання рибальських місць у нас на водоймі БЕЗКОШТОВНО, але пам'ятайте про те, що якщо ви проігнорували заброньоване за вами місце без попередження адміністрації ви можете опинитися в чорному списку і надалі вам буде відмовлено в наданні даної послуги, у вас буде можливість рибалити на будь-якому вільному місці , Тобто за фактом! І ще одне не мало важливе умови бронювання, ваша бронь тримається одну годину від початку риболовлі, тобто якщо ви бронювали на першу половину, яка починається з 6:00, то ваше місце буде утримано до 7:00. Після 7:00 місце переходить у режим "вільно". Дякую за розуміння! Бронювання будиночків та альтанок здійснюється шляхом оплати на картку! Таким чином ми перестрахування, 100% передоплата - 100% бронь. Якщо Ви заздалегідь (як мінімум за 3 дні до заброньованої дати) не попередили нас про те, що у Вас змінилися плани, і у вас не виходить приїхати, або Ви хочете скасувати/перенести броню-передплата не повертається! Дякую за розуміння!


Адреса та контактна інформація про Озеро "Рибацька стрілка" в Личанка, Київська область.


Прокласти маршрут

Додаткові послуги

ВартістьОбговорення, питання по Озеро "Рибацька стрілка"


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Інші водойми в Київській області


FISHING & PARK

Цей ставок створений для риболовів, які впевнені в собі! Екземпляри, які мешкають у водоймі, сягають більше 8-ми кілограмів, а найскладнішими є умови виважування.

Детальніше
GoldFishClub

Якщо Ви бажаєте отримати справжнє задоволення від риболовлі та приємного заміського відпочинку в мальовничому місці, запрошуємо Вас стати членом Риболовного клубу «ГолдФішКлаб»

Детальніше
Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше
Selfish Club

Selfish Club — це максимальна близькість до природи, що бездоганно поєднується з високим комфортом. Це теплий мінімалізм і зручна функціональність. Це абсолютний спокій і відчуття домашнього затишку. Це можливість бути тут і зараз.

Детальніше