IMG-LOGO

Лиманне господарство «Нептун», Урочище Ровжі, Київська область

Рейтинг та відгуки


Рейтинг розраховано на підставі даних None-ох відгуків про Лиманне господарство «Нептун».

Для того, що створити звіт, потрібно ввійти або зареєструватися .
Опис


Ідеальне місце для справжньої риболовлі

Лиманне господарство 000 "Нептун" розташоване на лівому березі Київського водосховища на відстані 35 км від повороту з Вишгородської ГЕС на дамбу. П'ятий рік ведеться зариблення лиману без промислового вилову, аматорський лов дозволено з осені 2006р. Завдяки дуже потужній природній кормовій базі у великій кількості росте короп, товстолобик, білий амур, судак, карась, окунь, плотва, краснопірка. Площа лиману понад 450 га. мілини та відроги помірно зарості водною рослинністю, що сприяє збільшенню природної кормової бази. Цього року дворічка коропа до літа досягне 1-1.5 кг. старші особини досягають 4-5 кг. велика кількість особин 7-9 кг та вище.

Дно рівне, піщане із глибинами 2-2.5м. є ями до 4м. До цього року підготовлено понад 70 вимосток. кількість яких постійно зростає. Поблизу вимосток є затишні альтанки, що забезпечує додатковий комфорт для відпочиваючих.

Дамба, що відокремлює лиман від водосховища, має чистий піщаний пологий берег, що створює чудові умови для відпочинку.

Наша візитна картка це краса природи та гарне клювання, яке приваблює сюди безліч любителів активного відпочинку та риболовлі.


Адреса та контактна інформація про Лиманне господарство «Нептун» в Урочище Ровжі, Київська область.Прокласти маршрут

Додаткові послуги


Обговорення, питання по Лиманне господарство «Нептун»


Постів, дописів чи патань по даній водоймі ще немає, Ваш може стати першим.

Додати допис


Новини з Лиманне господарство «Нептун», Урочище Ровжі, Київська область

09.06.2022 - 9100!!!9100!!!

Джерело: https://facebook.com/LimanNeptun/posts/1379498629217695

10.09.2020 - 16-ти килограмовий "малиш" :)16-ти килограмовий "малиш" :)

Джерело: https://facebook.com/LimanNeptun/posts/953801168454112

Інші водойми в Київській області


FISHING & PARK

Цей ставок створений для риболовів, які впевнені в собі! Екземпляри, які мешкають у водоймі, сягають більше 8-ми кілограмів, а найскладнішими є умови виважування.

Детальніше
GoldFishClub

Якщо Ви бажаєте отримати справжнє задоволення від риболовлі та приємного заміського відпочинку в мальовничому місці, запрошуємо Вас стати членом Риболовного клубу «ГолдФішКлаб»

Детальніше
Ribalka Cool Place / Озеро Чайка

Озеро знаходиться в межах міста Київ. З одного боку водойми є дерев'яні помости для рибалок. У решті - лов з берега. Є можливість встановлювати невеликі намети біля місць лову. На озері діє бонусна система: 5-а рибалка безкоштовна. Також є бонус "золота рибка" - упіймав золотого коропа, отримуєш у вигляді бонусу безкоштовну рибалку.

Детальніше
Selfish Club

Selfish Club — це максимальна близькість до природи, що бездоганно поєднується з високим комфортом. Це теплий мінімалізм і зручна функціональність. Це абсолютний спокій і відчуття домашнього затишку. Це можливість бути тут і зараз.

Детальніше